Tretí júnový víkend – 16.6.-  sa v Trenčíne konal benefičný futbalový turnaj, na podporu fanúšikov Partizanu (MTZ Ripo) Minsk. Od zúčastnených bolo vyzbieraných takmer 500€, ktoré poputujú na účet fanúšikov Partizanu.

Na turnaji súperilo 11 tímov z viacerých slovenských miesta a obcí od Bratislavy až po Žilinu, vrátane niekoľkých domácich tímov. Zápasy sa začali pred obedom a pokračovali, v horúcom počasí, až do večera, kedy sa uskutočnilo finále.

Cieľom turnaja bolo podporiť fanúšikov Partizanu čo sa aj podarilo, keďže vďaka štartovnému a benefičným príspevkom bolo spolu vyzbieraných niečo vyše 480€. Tie smerujú na účet fans Partizanu,k príspevkom vyzbieraným v Bielorusku a tým, ktoré prišli od rôznych fanúšikov z iných krajín Európy.

Turnaj sa ukončil okolo 19tej hodiny no v meste ešte do rána prebiehala afterparty a pridružené aktivity, ktoré doplnili úspešnú akciu.

Veľká vďaka patrí všetkým účastníkom turnaja, či už hrajúcim alebo nehrajúcim, všetkým, ktorí pomohli s organizáciou, logistikou a zabezpečením turnaja a hlavne Ultras Trenčín, ktorí turnaj iniciovali a pripravili!

Antiracist fans standing together!

Viac informácii o situácii v Partizane nájdeš v našom článku alebo na medzinárodnom blogu

Fotogaléria z turnaja